КОЖЕН ФІНІШ - ЦЕ ПО СУТІ СТАРТ....

Сьогодні, вперше за 100 днів війни, педагогічний колектив Погребівської гімназії майже в повному складі зібрався в стінах закладу для проведення засідання педагогічної ради. За ці дні ми мали можливість зустрічатися онлайн, спілкувалися в месенджерах. Але сьогодні, цей день переповнений емоційними зустрічами, щирим спілкуванням, обіймами.

На початку засідання колектив вшанував хвилиною мовчання всіх хто загинув від рук російських окупантів, а це наші військові, цивільні люди та діти.

Директор гімназії Красніков В.К., наголосив, що сьогодні ми всі завдячуємо нашим захисникам та захисницям, які стоять за нас, за вільну непереможну Україну та разом тримаємо освітянський фронт. За цей час ми переоцінили цінності життя, сіяли патріотизм та любов до України серед учнів, об'єдналися, незважаючи ні нащо.

Під час засідання педагогічної ради було обговорено питання переведення учнів 1-8 класів на наступний рік навчання, випуску учнів із 9 класу, підсумків дистанційного навчання в умовах воєнного стану, схвалено освітню програму Погребівської гімназії на 2022/2023 навчальний рік та попередню комплектацію та прийняті відповідні рішення.

Також обмінялися думками з питання підготовки до початку нового навчального року, організації освітнього процесу в нових умовах.

Колектив гімназії щиро вірить, як і всі українці, у наші Збройні Сили, у всіх хто нас захищає. За нами ПЕРЕМОГА! За нами ПРАВДА! Все буде Україна!8 переглядів

Останні пости

Дивитися всі