ОГОЛОШУЄМО набір дітей до дошкільного підрозділу!

Оновлено: 15 черв.

Погребівська гімназія Васильківської міської ради Київської області оголошує набір дітей віком 2,5 – 5 років до дошкільного підрозділу, які бажають відвідувати заклад з 1 вересня 2022 року і надалі.

Для цього Вам необхідно поставити свою дитину в чергу для влаштування в Погребівську гімназію, не виходячи з дому, самостійно зареєструвавши її на порталі «Електронна реєстрація в заклади дошкільної освіти» (https://reg.isuo.org)

Зарахування дітей до дошкільного підрозділу буде здійснюватися лише через електронну реєстрацію та отримання направлення у управлінні освіти Васильківської міської ради.

За більш детальною інформацію до відповідальної особи управління освіти Васильківської міської ради за тел. 0663473005 та директора Віталія Костянтиновича за тел. 0978959037

Покрокова інструкція для батьків, щодо електронної реєстрації дитини в дошкільний підрозділ!

1. Зареєструйтесь на порталі "Електронна реєстрація" (зберігайте логін і пароль). На вказану Вами електронну адресу прийде лист про реєстрацію на порталі. Активуйте акаунт за вказаним в листі посиланням.

2. Оберіть із переліку Погребівська гімназія Васильківської міської ради за посиланням: https://ko.isuo.org/authorities/preschools-list/id/738 ДНЗ-ВО Васильківської міської ради (подати заявку можна тільки до одного закладу дошкільної освіти). або пряме посиланн https://ko.isuo.org/preschools/view/id/43977

3. Заповніть форми заяви, вказуючи достовірну інформацію. Обов’язково додайте до заявки скановане або сфотографоване свідоцтво про народження дитини. Заповнивши форми, натисніть кнопку «Зберегти».

4. Уважно перегляньте рубрику «Пільги». Якщо ви відноситесь до пільгової категорії, обов’язково додайте сканований або сфотографований документ, що засвідчує ваше право на пільги.

5. Перевірте чи збережена створена Вами заявка. Для цього на порталі у власному кабінеті натисніть рубрику «Мої заявки». Так можна переглянути і статус Вашої заявки («нова», «прийнята», «відхилена»...).

6. Приносити документи дитини до управління освіти НЕ ПОТРІБНО, всі документи загружайте у заявку.

7. Після перевірки даних дитини, заявка буде прийнята до черги і ій буде надано статус «прийнята».

8. Нумерація черги проводиться системою автоматично відповідно до дати та часу створення вами заявки, а також - пільг.

9. Щоб побачити, яка дитина на черзі до записаного закладу, потрібно у рубриці «Мої заявки» натиснути на назву закладу. За посиланням ви перейдете на сторінку інформації про заклад. Далі натискаєте на «черга», обираєте рік зарахування - 2021, 2022, 2023, обираєте групу за віком і бачите, яка дитина на черзі.

10.Ви можете відслідковувати статус поданої заявки і стежити за просуванням черги. Крім того є можливість на порталі переглянути інформацію про нормативну наповнюваність, про черги в інші заклади.

11. У «прийняту» адміністратором заявку ви вже не зможете внести зміни. Якщо ви бажаєте змінити заклад чи рік зарахування, зберігши за собою дату створення заявки, звертайтеся в управління освіти. Відповідальна за електронну реєстрацію особа перереєструє вашу дитину до бажаного закладу в межах міста або змінить рік зарахування. Якщо ви видалите заявку (натиснете на червоний хрестик), то відновити її ми не зможемо.

12. Ви повинні самостійно потурбуватися про збереження логіна та пароля для доступу до кабінету. Якщо забули, то в електронній пошті (яку ви вказували під час реєстрації) знайдіть лист від системи (info@reg.isuo.org), в якому буде прописано ваш логін і пароль для входу в кабінет на сайті.

11. Чекайте на електронну пошту лист про видачу направлення. Отримавши його, в 10-денний термін з’явіться до управління освіти з оригіналами документів (свідоцтво про народження дитини, паспорт; якщо пільгова категорія - копія документу, що засвідчує право на пільги) для отримання направлення.

12. З виданим направленням та медичними документами дитини йдете до керівника в заклад дошкільної освіти.12 переглядів

Останні пости

Дивитися всі